Zaváděcí ceny metalických stěrek

Rádi bychom Vám nabídli zaváděcí ceny metalických stěrek se slevou 50%. Podívejte se na naše realizace metalických stěrek nebo nás kontakujte. Těšíme se na Vaše dotazy.

Metallic surface on sale

We would like to offer metallic surface on sale so you can get a 50% discount. Check our projects of metallic surfaces. You can contact us if you have any questions.

Imitace pohledového betonu

01

Imitace pohledového betonu >> charakteristika

Imitace pohledového betonu je technika, při níž se za pomoci cementových stěrek vytváří monolitický bezspárý povrch imitující litý pohledový beton. Výhodou imitací betonu - betonové stěrky oproti litému betonu je v samotné aplikaci v určeném projektu. Odpadá zde nutnost konstrukce bednění jako v případě litého betonu a další. Tento povrch je možné použít všude tam, kde chcete stávajícímu povrchu dát betonový vzhled s dobrou odolností proti vlhku nebo mechanickému poškození. Stěrky mohou být aplikovány na stěny i na podlahy.Imitace pohledového betonu je především svojí charakteristikou určena k imitování a napodobení přírodního betonu. Z hlediska barevnosti je proto směřována do odstínů šedi. V případě požadavku barevné stěrky je vhodnější použít stěrku panDOMO

02

Imitace pohledového betonu >> použití

Imitací pohledového betonu lze docílit většiny povrchů litého betonu, které se vyskytují všude kolem nás. Použití je možné na většinu povrchů stěn i podlah. Cementové stěrky lze upravit do hladkého i hrubého industriálního vzhledu. Následná povrchová úprava může být matná nebo lesklá.

Imitace pohledového betonu lze použít jak v interiéru tak i exteriéru díky jeho vysoké pevnosti a odolnosti vůči vnějším vlivům.

  • Stěny
    • interiér (obyvací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny, atd...)
    • exteriér (fasády, zateplené fasády, ploty, schody, atd...)
  • Podlahy
    • interiér (obyvací pokoje, chodby, kuchyně, koupelny, atd...)
03

Realizace >>