Betonové pracovní desky a umyvadla

Charakteristika pracovních desek z betonu

Toužíte po dokonalé luxusní koupelně v moderním stylu? Chtěli byste mít originální model koupelny, který už nikde jinde nebude k dostání? Libujete si v moderním výstředním designu a třeba i vyznáváte hrubé textury betonových respektive cementových umyvadel či sprchovacích koutů? Pak jsou naše betonové výrobky trefa do černého.

Moderní betonové umyvadla, desky a koupelny na míru se mohou stát dominantním a originálním prvkem domácnosti. Při zařizování koupelny se doporučuje zohlednit kvalitu a především originalitu designu. A to zejména proto, že se jedná o povrchy, které deě používáme, na které se deě díváme, a to často až desítky let. Toužíte-li po originálním koupelnovém produktu, pak právě moderní, luxusní betonové neboli cementové umyvadlo, ale i jiný koupelnový prvek může být to pravé ořechové. Originalita je zde zaručena, protože materiál vytvoří pokaždé jiné mapy a vzorce, které nelze opakovat.nBetonová umyvadla vznikají ze speciálního pohledového materiálu na cementové bázi. Tento materiál, může uspokojit i náročné zákazníky, kteří touží třeba po venkovní vaně, umyvadle netradičních tvarů, či obkladových a podlahových panelech. Velkou výhodou betonových umyvadel je, že se dají vyrobit na míru pokud to technologie dovolí.

Použití

Soudobé moderní kuchyně začleněné v interiéru v kombinaci s imitací betonu nebo systémem panDOMO vyžadují i vhodnou pracovní desku. Na tuzemském trhu se v současné době nachází tento typ pracovní desky velmi sporadicky. Naším cílem je nabídnout zákazníkům tyto pracovní desky a rozřířit tak jejich poptávku.