Zaváděcí ceny metalických stěrek

Rádi bychom Vám nabídli zaváděcí ceny metalických stěrek se slevou 50%. Podívejte se na naše realizace metalických stěrek nebo nás kontakujte. Těšíme se na Vaše dotazy.

Metallic surface on sale

We would like to offer metallic surface on sale so you can get a 50% discount. Check our projects of metallic surfaces. You can contact us if you have any questions.

Betonové pracovní desky a umyvadla

01

Betonové pracovní desky a umyvadla >> charakteristika

Moderní betonové umyvadla, betonové pracovní desky na míru se mohou stát dominantním a originálním prvkem domácnosti. Při zařizování interiéru se doporučuje zohlednit kvalitu a především originalitu designu. A to zejména proto, že se jedná o povrchy, které denně používáme a to často až desítky let. Toužíte-li po originálním designovém produktu, pak právě naše betonové výrobky mohou skvěle doplnit Váš interiér. Originalita je zde zaručena, protože materiál vytvoří pokaždé jiné mapy a vzorce, které nelze opakovat. Betonové výrobky vznikají ze speciálních směsí cementu a dalších materiálů. Betonové výrobky jsou velice kvalitní a dlouhodobě stabilní prvky, které skvěle zapadnou do Vaší domácnosti.

02

Betonové pracovní desky a umyvadla >> použití

Betonové pracovní desky, umyvadla, stoly a nábytek lze použít všude tak, kde bude třeba. Betonové prvky se vyznačují dlouhou životností a stálým vzhledem podobně jako umělý kámen. Jejich údržba je také podobná jako v případě umělého kamene.

  • kuchyně
  • koupelny
  • pracovní desky
  • dřezy, umyvadla
  • nábytek
03

Realizace >>